02.06.2023

Global News

Follow global news

Співак GREMO презентував кліп “Сам собі країна” на день народження Кузьми Скрябіна

Співак GREMO презентував кліп “Сам собі країна” на день народження Кузьми Скрябіна

Співак GREMO  презентував кліп “Сам собі країна” на день народження Кузьми Скрябіна

Співак, актор, американський українець GREMO із перших днів війни повністю присвятив себе Україні, активно включившись до волонтерської діяльності та благодійних концертів. 

Кілька днів тому виконавець представив оновлений трек “Сам собі країна” легенди української музики Кузьми Скрябіна, давши йому нове звучання. 

А зараз музикант презентує відеокліп на цю пісню. 

“Радий представити вам свою відеороботу на пісню  “Сам собі країна”. Для мене важливо презентувати свій кліп саме  в цей день, тому що  сьогодні день народження легендарного Кузьми Скрябіна. Людини, яка надихає, яка була патріотом своєї країни, на піснях якого зростала ціла епоха”, – зазначає Gremo.

Відеокліп “Сам собі країна” наповнений метафорами та смислами воєнного часу і розповідає про справжні події в Україні – тисячі чоловіків, жінок і добровольців із різних країн зараз знаходяться на лінії фронту, у ЗСУ, захищаючи кордони нашої державності. 

Легенди завжди на часі. Легенди ніколи не вмирають, як і герої. Скрябін – це легенда, яка завжди житиме в серцях українціві. Він людина, яка не боялася говорити правду. Кожна його пісня просякнута неймовірним життєлюбством, жагою до життя, самовіддачею та і любов’ю до України.