09.06.2023

Global News

Follow global news

"Чом ти не прийшов", прем'єра нової пісні IKSIY, SESTRA

"Чом ти не прийшов", прем'єра нової пісні IKSIY, SESTRA

“Чом ти не прийшов”, прем’єра нової пісні IKSIY, SESTRA 

Сьогодні в День Музики гурт SESTRA разом з IKSIY презентують нове бачення української народної пісні “Чом ти не прийшов”.

“Чом ти не прийшов” – це не просто кавер, це нове звучання, сучасний текст та поєднання вже давно знайомих слів з українських народних пісень.

Вона поєднала в собі автентичну ліричну пісню “Чом ти не прийшов” та жартівливу “Ти ж мене підманула” з новим текстом написаним солісткою гурту SESTRA Інесою Грицаєнко. А IKSIY перетворив її на танцювальний трек з сучасним саундом та гіпнотичними звуками саксофону від Alina Sax.

“Мені подобається додавати в наші трек  уже відомі вірші або народні пісні. Для мене це поєднання минулого і сучасного. Збереження культурної спадщини нашої країни” – ділиться Інеса.

“Я часто чула про те, що українська народна пісня не сучасна її слухають лише бабусі, а співають в хорах або на весіллях. Я маю надію у нас вийде змінити думку багатьох про народну пісню. Трек який ми презентуємо, як на мене, звучить дуже стильно і сучасно, але при цьому зберігає такі знайомі нотки народних пісень” – розповідає про пісню Аліна.

Пісня вже доступна на всіх стрімінгових платформах.