09.06.2023

Global News

Follow global news

Прем’єра відео роботи BORYSOFSKY «Не Так» про кохання в українських дюнах

Прем’єра відео роботи BORYSOFSKY «Не Так» про кохання в українських дюнах

Прем’єра відео роботи BORYSOFSKY «Не Так» про кохання в українських дюнах

Сьогодні, співак BORYSOFSKY презентує відео роботу «Не так». Ліричний та романтичний сингл являє собою апогей історії кохання автора. Режисером відео роботи виступив Артем Шарапов, а знімали її в піщаних дюнах Дніпропетровщини.

«Два роки тому, на зйомках попереднього кліпу (примітка автора – галаслива відео робота на сингл «Секс») я познайомився з дівчиною, в яку закохався. Ось так, з першого погляду, зі мною таке ніколи раніше не траплялося, але згодом я зрозумів, що це не взаємно. Десь глибоко в душі, мене це дуже вразило, саме так з’явився вірш «Не так». Знімати кліп на цю пісню я вирішив в тому ж місці, де ми познайомилися, в «українській пустелі» на Дніпропетровщині, мені було важливо повернутися в те ж місце та пережити всі емоції знову, щоб відпустити їх назавжди…» – ділиться своїми почуттями співак BORYSOFSKY.

В відео роботі «Не так», екранну кохану артиста зіграла відома фешн блогер з Дніпра – Любов Кіракас’ян. Режисером відео роботи знову виступив Артем Шарапов, а автором ідеї сам BORYSOFSKY. Зйомки відбувалися восени напротязі двох днів та не дивлячись на осінній період, відео робота сповнена теплотою та почуттям, яке герої переживають на екрані. 

BORYSOFSKY розповідає, що саме через пережите почуття нерозділеного кохання створив більше 10 пісень, на деякі зняв та випустив кліпи (примітка автора – «Мама», «Сон»), тому впевнений, що саме через музику людина має можливість розповісти про кохання та доторкнутися до сердець інших людей: «Зйомка кліпу це маленьке життя, в якому можна прожити все. Ти можеш бути собою, або вибрати яку завгодно роль. Ти можеш любити та ненавидіти. Народитися та навіть, померти. Відео кліп це нескінченне життя емоцій, який вийде в світ і торкнеться душі саме тієї людини, яка потребує це зараз! Тому я впевнений, що прем’єра відео «Не так» це нове життя і для мене також!»

Відео робота та сингл «Не так» це апогей почуттів автора BORYSOFSKY. Сингл розповідає про найважливіше – любов, навіть нерозділена – вона назавжди змінює і життя починається знову. 

Поринути в почуття та переглянути романтичний музичний кліп можна за посиланням

Скачати сингл https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/3760 

______________

Довідка про артиста.

BORYSOFSKY – співак, авторі пісень, композитор, романтичний айтішник і IT підприємець, кіно продюсер. Співпрацював з українськими гуртами Green Grey, The Вйо. Автор галасливого кліпу «Секс» та «Сон» про параноїдальне кохання. BORYSOFSKY транслює через творчість – фантазії, експериментування та сміливість бути собою, передавати через музику цінність людської душі, її індивідуальність, а також робити інших людей щасливими.

Соціальні мережі

https://www.youtube.com/c/Borisoffskyhttps://www.instagram.com/brsfsky/