02.06.2023

Global News

Follow global news

Зйомки з тривалими тривогами та під звуки вибухів: як RYANA знімала дебютний кліп

Зйомки з тривалими тривогами та під звуки вибухів: як RYANA знімала дебютний кліп

Зйомки з тривалими тривогами та під звуки вибухів: як RYANA знімала дебютний кліп

Поки «сусіди» тільки намагаються налякати нас та зруйнувати наші плани, ми не намагаємось, а діємо — рішуче боремось кожен на своєму фронті. Молода українська співачка RYANA планувала зійти на сцену ще до початку повномасштабного вторгнення. І хоча війна внесла корективи, своєї мети виконавиця все ж дійшла — тож сьогодні презентує свій дебютний трек і кліп на нього «НЕЗАКОХАНА». 

RYANA «НЕЗАКОХАНА» 

«Цей трек я написала ще задовго до початку повномасштабної війни в Україні. Тоді хотілось співати щось позитивне та жартівливе. “НЕЗАКОХАНА” частково відображає мій внутрішній характер: драйвовий, впертий та цілеспрямований. У пісні я поєднала власні роздуми та історії з життя друзів — як результат, актуальна музична історія для нового покоління», — розповідає RYANA.

RYANA втілила в собі звучання нової української музики — сміливе, яскраве, енергійне та, незважаючи на всі обставини, позитивне. Такі ж емоції молода артистка показала і в відеороботі, зйомки якої відбувалися в середині жовтня в Івано-Франківську. 

«Було нелегко: і морально і фізично. Як у перший, так і в другий знімальний день тривалі повітряні тривоги заважали нашій роботі. Вибухи в області, відсутність електроенергії — та ми успішно реалізували свій задум, бо українців не лякає нічого», — ділиться співачка.

Дебютна робота RYANA створена для того, аби відволікати від поганих думок та лікувати душі українців. Тож, приймайте цю музичну пігулки хоча б раз на день і чекайте нових робіт від молодого покоління українських музикантів.

Трек слухати тут https://ffm.to/nezakokhana