30.05.2023

Global News

Follow global news

Незламна Люся Кава презентує нову пісню «НАРОДНА» до дня Збройних Сил України

Незламна Люся Кава презентує нову пісню «НАРОДНА» до дня Збройних Сил України

Незламна Люся Кава презентує нову пісню «НАРОДНА» до дня Збройних Сил України!

«НАРОДНА»- пісня ПЕРЕМОГИ! Зараз усім українцям дуже потрібна підтримка і незгасна віра. Ця пісня-мотивація для кожного впевнено йти до перемоги.

Авторська пісня співачки написана про наш народ, тому і має назву – «НАРОДНА». Вона про нас усіх, про кожного з нас!  

«Ми живемо в історичний час, про який будуть писати у книгах. Щодня ми виборюємо нашу свободу та будуємо нове майбутнє для усіх нас. Сльози на очах та гордість переповнюють мене. Я вірю, наша Перемога вже близько. Я пишаюся нашими захисниками і захисницями, які боронять нашу Україну. Моя безмежна вдячність кожному.» – розповіла Люся Кава.

Люся Кава у кліпі постає у образі птаха сокола, який з давніх часів є символом відваги та хоробрості, символом свободи. Саме з нього починалась історія нашого тризубу, який є символом волі й незалежності українського народу, символом нації й держави, символом нашої визвольної боротьби.

«Велика подяка усім військовим, які прийняли участь у зйомках кліпу. Це не актори, а українці різних професій, які з 24 лютого, коли розпочалась повномасштабна війна, пішли до лав ЗСУ захищати нашу землю та наш народ. Для мене велика честь стояти поряд з  героями, які приєднались до творчого фронту». – поділилась артистка.