01.06.2023

Global News

Follow global news

GREMO презентує дебютний альбом «American Ukrainian»

GREMO презентує дебютний альбом «American Ukrainian»

GREMO презентує дебютний альбом «American Ukrainian»

 До дебютного альбому артиста увійшло дванадцять треків. Частина альбому написана в період до війни, а більшість пісень, завдяки яким GREMO здобув впізнаваність в Україні – написані під час повномасштабного  вторгнення.

   В альбомі “American Ukrainian” виконавець зібрав всі треки від першої пісні «Мамі», яку присвятив найріднішій людині – мамі, до всеукраїнського хіта Скрябіна – «Сам собі країна».

  За паспортом американець, за національністю білорус, а в душі справжній українець все це про виконавця – GREMO та назву альбому, в якій артист ідентифікує себе.

     Він співак, актор та каскадер, який мешкає в США, але зараз перебуває в Україні, допомагаючи нашим захисникам та людям в деокупованих містах. Нещодавно GREMO їздив зі своєю командою до Херсона, привезли гуманітарну допомогу мешканцям. 

“Моя душа болить коли я бачу всю цю несправедливість щодо українців. Країна агресор РФ нищить все – людей, тварин, знищує будівлі, але якщо будівлю можна відновити, то повернути життя неможливо. І від цього болить серце у кожного. Але я вірю що добро все одно переможе, інакше бути не може!  І в той самий час я бачу, як люди підтримують один одного.Вони не втрачають віру та мрію в Перемогу.  Це дуже круто, що люди гуртуються. Добре, що ми всі разом, і ми робимо все задля нашої спільної перемоги”, – коментує співак. 

  Під час військових дій в Україні GREMO написав низку пісень, які зараз актуальні в нашій країні. Одна з таких “До хмар”, створена на початку повномасштабної війни та присвячена Привиду Києва. 

    А також GREMO офіційний виконавець пісень легендарного Кузьми Скрябіна. Коли співак почув пісню Скрябіна “Сам собі країна”, то вона відгукнулася йому у серці. І музикант відразу зрозумів, що трек має зазвучати по-новому, особливо зараз.

“Коли я почув пісню Кузьми “Сам собі країна”, то зрозумів, що цей трек має зараз отримати нове звучання, що пісні треба дати нове життя. Бо ці питання зараз актуальні, як ніколи. Я американець, але всією душею я з Україною”, – говорить GREMO.

   У своїй пісні Скрябін розповідає про ті події, що турбували його на той час. Це міграція людей. Проте GREMO вносить у трек певні зміни й звертається до теми Збройних Сил України. Тисячі чоловіків і жінок, а також добровольців із різних країн зараз знаходяться у лавах ЗСУ, боронять нашу землю і наш спокій.

   GREMO впевнений, що українська музика – невід’ємна частина української душі, вона разом з Україною буде розвиватися та відновлюватися. Українську музику тепер знає весь світ. 

   А вже сьогодні музикант презентує цілий альбом “American Ukrainian”.  До якого також увійде однойменна пісня присвячена  перемозі українського народу у війні –  «До перемоги», саме на цю композицію артист зараз готує відеокліп.

“Я вірю, що цей день настане і дуже  швидко. Весь світ чекає Перемоги. На Новий рік буде одне бажання у всіх, щоб всі війни у світі закінчилися, та щоб зло у вигляді Путіна зникло з цього світу”, – ділиться думками артист.

https://bfan.link/american-ukrainian-2