01.06.2023

Global News

Follow global news

Захід має надавати більше зброї Україні, – Роберт Персон

Путін не збирається виходити з цієї війни, бо не досяг поставлених перед собою цілей із перетворення України на «слухняну державу», тому війна може закінчитися лише за умови перемоги України на полі бою. Про це під час публічної лекції в Київській школі державного управління ім. С. Нижного заявив професор військової академії США «Вест-Пойнт» Роберт Персон. «Ми не повинні бути занадто обережними і маємо надавати більше зброї Україні, допоки вона використовується для оборони її суверенітету й територіальної цілісності», – сказав він.

Зі слів Персона, Путін буде користуватися усіма можливими інструментами, щоб підірвати Україну як незалежну державу, і війна може тривати довго.

Роберт Персон з 2000 року вивчає політику східної Європи й пострадянських країн, тому добре розуміє, що путіна треба зупинити, й Захід припустився помилки, не зупинивши його ще 2008 чи принаймні 2014 року. «Не зупинити росію зараз означає підтвердити, що будь-яка країна може досягати своїх цілей силовим шляхом», – підкреслив він.

За матеріалами UKRPRES.INFO