10.06.2023

Global News

Follow global news

Росія: губернатор Брянської області РФ заявив про 10 збитих безпілотників

Губернатор Брянської області Росії Олександр Богомаз заявив, що українські сили атакували територію Стародубського муніципального округу за допомогою безпілотників у ніч проти 9 лютого. Про це він написав у своєму телеграм-каналі, заявивши, що постраждалих немає.

За словами чиновника, системою протиповітряної оборони було збито всі дев’ять безпілотників, а ще один БПЛ згодом нібито збили над Брянським районом.

«У результаті відбитої атаки в Брянському районі уламки БПЛА впали на будинок, що будується. Оперативними службами проведено всі необхідні заходи щодо ліквідації наслідків. Спеціальна комісія оцінить руйнування, власнику домоволодіння буде відшкодовано збитки», – зазначив він.

Українська сторона цю заяву наразі не коментувала.

На початку лютого влада Бєлгородської області Росії заявила про пожежу на «цивільному промисловому заводі», яка сталася внаслідок обстрілу нібито з боку українських сил. Ймовірно, йшлося про «Борисівський завод мостових металоконструкцій», який у 2015 році брав участь у будівництві Кримського (Керченського) мосту.

7 лютого про атаку безпілотника на території Брянської області повідомляв телеграм-канал Astra. Стверджувалося, внаслідок вибуху був поранений солдат-строковик і його командир. Офіційного підтвердження цієї інформації не було.

У прикордонних регіонах Росії регулярно лунають вибухи. Часто російська сторона звинувачує Україну у причетності до цих інцидентів, проте Київ офіційно це не коментує.

from Radio Svoboda