09.06.2023

Global News

Follow global news

Аліна Лобода: "Дім - це святе"

Аліна Лобода: "Дім - це святе"

Аліна Лобода: “Дім – це святе”

Блогерка та співачка Alilo — про допомогу ЗСУ, плани на майбутнє та жагу перемоги.

«Війна увірвалася в життя моєї родини, як і в життя всіх українців. Розгубленість, розпач, терміновий від’їзд на захід… Там і почався шлях мого волонтерства. Я одразу почала збирати гроші на необхідне для ЗСУ: бронежилети, уніформу, їжу, машину. Більшість грошей були з моєї кишені, але я не могла інакше, бо там були мої рідні, друзі та близькі.

Потім знову переїзд і уже в Кракові ми допомагали доставляти авто та грузи. Також я збирала кошти, ходила на мітинги щоденні, де збирала кошти завдяки співу і підтримувала людей своїми піснями.

Взагалі, за рік я випустила вісім пісень і встигла попрацювати з відомим гуртом SPIV BRATIV. Наша пісня «Добрий день, everybody!» в ТОП-20 Instagrаm і досі. Пишаюся цим безмежно, бо ми — найспівочіша нація!

Зрештою, ми опинилися в Канаді, де я продовжую працювати задля нашої країни. 5 лютого відбувся благодійний концерт у Калгарі, виручені гроші з якого були передані для ЗСУ. Купили і прилад нічого бачення, дрони і навіть авто.

Я ніколи не залишу своїх близьких, тому продовжую їздити в Україну, робити збори, молитися за кожного хлопця і дівчину, які зараз на фронті. Ми разом даємо відсіч, адже для кожного українця дім — це святе. Ми — правнуки Шевченка, який вірив у сильну Україну, доньки Лесі Українки, яка хотіла миру та злагоди. Тому потрібно працювати й наближати нашу перемогу. Я планую і далі писати вірші, пісні, освоїти декілька музичних інструментів.

Ніхто не скаже, коли кінець, тому саме зараз час робити все, мріяти і просто жити! І як я написала у своїй пісні «Заспівай Соловей» дуже важливі слова для кожного українця: Вставай, кричу чи більше не можу; Тримай своє життя; Біжи- немає вже повороту; Борись, бо маєш щось сказать!» І кожен має зараз казати і бути сильним, бо МИ – НЕПЕРЕМОЖНІ!