09.06.2023

Global News

Follow global news

Співачка YAROSA BURNOS презентує нову англомовну пісню«Tell me why»

Співачка YAROSA BURNOS презентує нову англомовну пісню«Tell me why»

Співачка YAROSA BURNOS презентує нову англомовну пісню«Tell me why»

У свіжій композиції артистка поєднує елементи рнб та грува з яскравим відтінком попмузики.

Разом із синглом співачка презентує mood-відео, яке передає атмосферу чуттєвості та емоційності жінки. Як і в інших відеороботах YAROSA BURNOS, за ідею відео, образи, костюми відповідала сама співачка.

Yarosa Burnos з’являється в кадрі у трьох різних образах, що підкреслюють жіночність та креативність артистки. Один із образів – це ексклюзивний костюм ручної роботи, на якому є розпис тексту пісні.

«Коли тиша між двома супроводжується напругою. Коли кожен знає, що інший знає, але не наважується першим на діалог.

Як кажуть: від любові до ненависті один крок. Так і в даній пісні є всі відтінки переживань. Ніжність, пристрасть, самотність, злість, безвихідність, рішучість…

Кохання – як американські гірки. В стосунках ми пізнаємо самих себе та свої емоції. Стосунки не можуть бути ідеального формату. Ось і пісня видалась трішки неформатною. Це не про структуру “куплет-приспів”. Це про психічну напругу, зміни настрою, внутрішній конфлікт… Це про потік свідомості. Про жінку», – розповідає про що саме пісня співачка.

В подальших планах співачки YAROSA BURNOS випускати трек як українською мовою, так і англійською. А зі своїм денс-шоу виступати не тільки в Україні, а також в різних країнах Європи.

«Я не можу визначитися, що я люблю більше – музику чи танці, тому я їх поєдную у своїй творчості. Так само я не можу визначитися – якою мовою писати пісні. Сьогодні я презентую трек англійською, а якою мовою буде наступний – це вже залежить від натхнення», – ділиться YAROSA BURNOS.