02.06.2023

Global News

Follow global news

GARNA вирушила у великий рекордний тур країнами Європи

GARNA вирушила у великий рекордний тур країнами Європи

GARNA вирушила у великий рекордний тур країнами Європи з проектом «Повернемо дитинство в Україну»

Разом із потужною арт-групою GARNA відправилася в подорож на підтримку постраждалих та евакуйованих в Європу дітей від війни в Україні. У рамках туру запланована спеціальна триформатна шоу-програма та встановлення «Національного Рекорду України» під однойменну композицію фестивалю «Повернемо дитинство в Україну». Авторкою-виконавицею пісні виступила сама GARNA та її чоловік і музичний продюсер Юрій Левашев. Режисер-постановник проекту   – Альона Ніколайчук.

Під час встановлення рекорду до виступу буде залучено найбільшу кількість дітей-переселенців в одній концертній композиції країнами Європи. Метою благодійної подорожі є масштабне об’єднання українців поза межами країни та можливість заявити про страшні наслідки війни голосами безлічі дітей!

 

Українська співачка GARNA випустила у рамках туру новий сингл, який отримав назву “Повернемо дитинство в Україну”.

 

Ця пісня була написана з метою підтримки постраждалих та евакуйованих в Європу дітей від війни в Україні. У рамках туру, присвяченого цій темі, будуть проводитися концерти, а також встановлюватися рекорди.

Одним з найважливіших заходів, які плануються в рамках туру, є встановлення Національного рекорду України. За планами організаторів, в одній концертній композиції буде зібрана найбільша кількість дітей-переселенців з країн Європи. Цей захід не тільки підкреслить значення підтримки дітей, які потерпіли від війни, але й стане доказом єдності націй та злагоди між країнами.

GARNA вирушила у великий рекордний тур країнами Європи
GARNA вирушила у великий рекордний тур країнами Європи

Новий сингл “Повернемо дитинство в Україну” несе в собі повідомлення про необхідність допомоги тим, хто постраждав від війни. Сама пісня відрізняється ніжністю та емоційністю, що дозволяє їй донести до слухача суть проблеми, яку необхідно вирішувати.

Цей тур та новий сингл GARNA є важливим кроком у вирішенні проблеми, яка є актуальною не тільки для України, а й для всього світу. Він нагадує нам про те, що допомога постраждалим та дітям, які зазнали страшних переживань, є нашою головною метою.