09.06.2023

Global News

Follow global news

Панк-гурт “Елліс” випустив пісню, яку присвятив майбутньому Україні

Молодіжний панк-гурт “Елліс” представив прем’єру кліпу на нову пісню “Оріана”, яку присвятив Україні та її незламній боротьбі за свободу та незалежність.

 

   Як пояснюють музиканти, «Оріана» – це поетична назва України. Пісня описує наше сьогодення і несе потужне звернення до кожного українця про те, що усі перешкоди рано чи пізно будуть обов’язково подолані. 

 

  “Нам хотілось написати пісню, яка буде ретранслювати ті події, які відбувались у нашій країні, але в той же час нести у собі посил, що всі труднощі будуть подолані і ми обов‘язково переможемо”, – зазначив фронтмен гурту Євген Павлюкович.

Панк-гурт “Елліс” випустив пісню, яку присвятив майбутньому Україні
Панк-гурт “Елліс” випустив пісню, яку присвятив майбутньому Україні

   Цю пісню музиканти написали ще у травні минулого року, коли чекали у підвалі на закінчення повітряної тривоги. Студійний запис вийшов у жовтні, а вже цієї весни хлопці вирішили зробити на неї відеоряд. 

   Нова пісня “Оріана” вже доступна на всіх музичних платформах та запрошує слухачів приєднатися до підтримки України та її боротьби за свободу.

    Наразі гурт активно працює над записом свого дебютного альбому.

    Панк-гурт “Елліс” був створений у Кривому Розі у 2019 році. Фронтменом гурту є Євген Павлюкович, на барабанах грає Артур Маріщук,  на басах – Павло Пшеборовський, а на гітарі –  Сергій Паяус.