01.06.2023

Global News

Follow global news

Видатна українка Валентина Григор’єва провела важливий благодійний захід

Видатна українка Валентина Григор’єва провела важливий благодійний захід

EVENT FOR WOMEN підкорює нові країни та допомагає Україні

Успішна бізнесвумен Валентина Григор’єва, відома як: CEO LUXURY GROUP INTERNATIONAL, Luxury Group Ukraine, засновниця жіночого культурно-освітнього клубу з благодійною складовою – Event for Women International. Валентина провела ще один важливий захід у Маямі, ціллю якого був збір коштів для дітей постраждалих від війни. Віце-президенткою клубу в Маямі виступила Інна Коган.

 

Event for Women – це глобальний проєкт спрямований на розвиток мистецтва: виступи жінок-лідерок у якості спікерів та презентація надихаючих прикладів, показ арт-проектів (художники, дизайнери, модельєри, скульптори), міжнародний нетворкінг, презентація свого бізнесу на міжнародному рівні. Метою нашого івенту є не лише культурний та освітній розвиток особистості, але і допомога Україні та різним благодійним фондам”поділилась Валентина Григор’єва.

 

Гостями Event for Women стали дуже успішні бізнес-леді з Америки, Канади, Бразилії, України, Франції, Аргентини. Традиційно Event for Women – це не лише культура та освіта. Невід’ємною частиною місії приватного клубу є підтримка благодійних проєктів.

Reels: https://www.instagram.com/reel/Cqp3Z0noZGk/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

 

На бранчі Марія Кемпер, засновниця фонду BOCA HELPS UKRAINE, розповіла про основні завдання та мету цієї благодійної організації, а також про те, як важливо допомагати мешканцям України та тим, хто постраждав від війни. Після її емоційної та душевної презентації гостям було запропоновано взяти участь у silent auction. Кожен міг обрати з колекції ретельно підібраних лотів, те що йому по душі (витвори мистецтва, дизайнерське вбрання, прикраси, футболки з дитячими малюнками від сестер Григор’євих, а також картини від Юрія Демченко, який відтворив мотиви України)

“На останньому заході в Маямі ми допомагали збирати кошти для України і співпрацювали з Благодійним фондом “BOCA HELPS UKRAINE”. Завдяки нашому заходу вдалось зібрати понад 250000 грн на допомогу українським дітям, які втратили свою домівку”прокоментувала захід Валентина Григор’єва.

 

Всі виручені кошти з івенту були передані у благодійний фонд.