01.06.2023

Global News

Follow global news

Український гурт СКАЙ підтримав національну програму #ВрятуйКінцівку

Український гурт СКАЙ підтримав національну програму #ВрятуйКінцівку

Український гурт СКАЙ підтримав національну програму #ВрятуйКінцівку

15 квітня в Жовтневому палаці відбувся концерт НАПРОЛОМ українського рок-гурту СКАЙ.

1500 людей занурилися у грандіозний світ музики. Концерт зарядив публіку життєвою енергією й подарував світлий настрій, якого так бракує у війну. «Героям», «Тебе це може вбити», «Подаруй світло» та інші проникливі пісні зал співав просто в унісон із фронтменом гурту. Гості наживо почули прем’єри пісень «Вертаюсь з Перемогою», «Її люблю».

З перших днів повномасштабного вторгнення СКАЙ тримає лінію культурної оборони. За цей час проведено аншлагові тури та десятки концертів, на яких колектив збирав гроші на підтримку Збройних сил України. 

 

Та зараз благодійна місія концертів – збір на національну програму #ВрятуйКінцівку Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я українського народу». Програма має на меті зупинити інвалідизацію українців, котрі отримали вогнепальні та мінно-вибухові травми рук та ніг. Складовими є невідкладна допомога постраждалим, створення експертної спільноти та лікування травм кінцівок з наступною реабілітацією.

«Наші військові заслуговують на якісний догляд, на якісні операції. Вони мають відчувати нашу підтримку»,- зазначає фронтмен гурту Олег Собчук.

Програма #ВрятуйКінцівку передбачає проведення 15 тисяч операцій захисникам України та цивільним з важкими випадками травм рук і ніг.

«Співпраця з гуртом СКАЙ є надважливою. Вони присвячують тури пораненим і їх потребам. Ці концерти – це уклін воїнам, що захищають країну і цивільним, що постраждали внаслідок російського терору»,- зазначає Сергій Сошинський президент МБФ «Здоров’я українського народу» і додає: 

 

«Коли українець воює – суспільство про нього дбає. Хтось знаходить для нього амуніцію, павербанки, окопні свічки, а хтось донатить на дрони. Та коли боєць дістає поранення – він, практично, залишається сам на сам. Якщо йому пощастило, коло нього є мама, жінка чи донька. Попри те, що держава не встигає робити всі кроки, аби лікувати і якісно реабілітувати всіх поранених, важливо показати, що громадянське суспільство їх шанує й дбає».

 

Середня вартість лікування однієї кінцівки, за умови її збереження, становить в межах 60 000–70 000 грн. 

Благодійники разом із зірками вже долучитись до збору першого медичного мільярда і закликають кожного українця підтримати поранених на війні героїв, котрі пролили кров на незалежність України. Завдяки цим коштам можна провести 15 000 операцій.

Підтримати програму можна тут.

Нагадаємо, вперше у своїй історії рок-гурт СКАЙ дасть великий концерт у Палаці спорту у Києві. Захід відбудеться 26 травня о 18:00.