30.05.2023

Global News

Follow global news

Крістіна Присяжнюк випустила трек «Перше та останнє кохання», написаний випускником «Голосу країни»

Крістіна Присяжнюк випустила трек «Перше та останнє кохання», написаний випускником «Голосу країни»

Жити тут і зараз, та цінувати кожний момент. Крістіна Присяжнюк випустила трек «Перше та останнє кохання», написаний випускником «Голосу країни»

Співачка Крістіна Присяжнюк випустила нову романтичну музичну роботу «Перше і останнє кохання». Автором композиції став колега, випускник вокального проєкту «Голос країни» – співак МОРРІС.

 

За словами Присяжнюк, композиція «Перше і останнє кохання» була написана та готова до випуску ще до повномасштабного вторгнення російських військ на територію України і мала побачити світ навесні 2022 року. Проте трагічні події змусили співачку відкласти трек у довгу шухляду. Наразі вона розуміє – любов є саме тією рушійною силою, яка дозволяє мільйонам українцям просинатись щодня та сподіватись на краще. І її нова композиція – саме про це.

 «Протягом цього року кожний з нас змінився. Ми стали ще більш сильними, мужніми, зуміли пережити стільки страшних подій та рухатись далі. Я задумалась, що весь цей час супроводжувало мене, надавало наснаги та віри? І зрозуміла, що це те саме почуття – кохання. Є пісні, під які хочеться жити і особисто для мене трек «Перше і останнє кохання» саме такий. Це почуття тримає нас, наповнює сенсом життя та надихає жити далі. Заради своїх коханих, дітей, родини», – відверто розповіла Крістіна Присяжнюк.

Поки пісня чекала свого часу, співачка вирішила на неї відзняти і екранізацію. Знімання проходили в Івано-Франківську. Режисером став Андрій Соболєвський, відомий під псевдонімом SOBOL, який також будує співочу кар’єру. В його арсеналі – трек «Погляд» та фіт з виконавцем YAKTAK, який вже зібрав понад 17 млн переглядів тільки на платформі YouTube. Це вже третя співпраця Присяжнюк разом із популярним співаком та режисером. 

Основною концепцію відеороботи став меседж – жити тут і зараз, цінувати кожний момент і пам’ятати, що справжнє кохання та почуття можуть подолати все. Формат знімання mood-відео виглядає так, ніби це очі людини, яка спостерігає за своїм коханням. 

 

Посилання на стрімінги: https://orcd.co/pershe_i_ostanne_kohannia

 

Нагадаємо, що Крістіна Присяжнюк – українська співачка та культурний діяч, донька відомого композитора та Заслуженого працівника культури України – Миколи Присяжнюка.