09.06.2023

Global News

Follow global news

Західна культура в дебютному ЕР співачки BIEHU

Західна культура в дебютному ЕР співачки BIEHU

Західна культура в дебютному ЕР співачки BIEHU

Співачка BIEHU презентує дебютний ЕР Personal, який наповнений сучасним звучання в поєднанні з елементами західної музичної культури 80-х років, які створюють новий, потужний продукт, що здатен підкорити кожного своєю відвертістю. 

 

Мініальбом Personal  розповідає шлях який проходить кожна людина у своєму житті, коли руйнується все навколо, коли рідне стає чужим, а питання залишаються без відповідей. 

 

«Цей альбом про шлях, який проходить кожна людина у своєму житті, коли руйнується все навколо, коли рідне стає чужим, а питання залишаються без відповідей. Особистий, щирий і відкритий. Щоб отримувати любов, її необхідно віддавати. Я ділюсь із вами найдорожчим, тим, що для мене є personal», розповідає BIEHU.

 

ЕР Personal наповнений сенсами та думками, що переслідують кожного з нас усе свідоме життя. Ким ми є, де шукати себе і що робити, коли опускаються руки, — саме такі питання розкриваються в новому мініальбомі артистка.

Нагадаємо, що напередодні релізу альбому BIEHU презентувала сингл «Краще без мене» про роздуми над непростим рішенням: відпускати чи не відпускати стосунки, в яких ти перебуваєш.

 

Personal YTube: https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_kunG7AThu3t05Nj9sQ4lpuNVAr-sFAl8E 

 

Personal на цифрових платформах: https://orcd.co/biehu_personal 

BIEHU в Instagram: https://www.instagram.com/biehukateryna/